MÖBLER / Bord / Månbord 9065234
nr 906 5234
Månbord
1800-tal dia 115, fanérskador, höjd: 74 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 19:11:06
900 kr
900 kr